Spoznajte ma

Moje meno je Miloš Timko a špecializujem sa na zlepšovanie ekonomických výsledkov firiem a podnikateľov.

Na základe analýzy stavu a potenciálu podnikania, navrhujem a pomáham implementovať opatrenia v oblasti predaja, nákupu, marketingu, výroby, administratívy a prevádzke, ktoré zabezpečujú zvyšovanie tržieb a znižovanie nákladov.

Počas mojej 20 ročnej praxe na manažérskych a top-manažérskych pozíciách, sa mi podarili zvýšiť tržby z predajov až do 330%. Dokázal som znížiť náklady až do 68%.

Ako  hlavný tvorca ponúk pre získavanie zákaziek z tendrov, som mal úspešnosť viac ako 81%.

Bol som najímaný ako výkonný manažér do firiem, aby som priniesol zlepšenie. V priebehu zavádzania ozdravných opatrení, som mal možnosť presne zistiť čo a ako vplýva na ziskovosť. Vždy som zanechal na firemných účtoch viac peňazí, ako bolo v čase, keď som do firiem prichádzal.

V skupine firiem v jednej z najväčších a najvplyvnejších finančných a investičných skupín v strednej Európe som pôsobil ako top manažér vyše sedem rokov.

Spoznal som viacero odvetví počas svojej manažérskej a podnikateľskej praxe.
Prešiel som sférou financií, výrobou, participoval som na účtovníckych a daňových službách. Pôsobil som v odvetví informačných technológií, v oblasti gastronomických služieb, hotelového a ubytovacieho biznisu som zastával najvyššie manažérske pozície. Riadil som upratovacie služby, služby facility manažmentu, stavebnej údržby, správy lesa, prenájmu kancelárskych priestorov, prenájmu áut. Pôsobil som ako top manažér v oblasti zdravotníckych služieb, v odbore elektrotechniky a v oblasti výroby a predaja produktov pre poľnohospodárov a záhradkárov.

Mám bohaté skúseností z rôznych oblastí biznisu a rôznych odvetví. Preto viem pomôcť praktickými radami a tipmi overenými v praxi, prinášajúcimi zlepšenie.

V súčasnosti sa venujem poradenskej činnosti pre firmy a podnikateľov, ktorí potrebujú svoje podnikanie akcelerovať, chcú dosahovať vyššie zisky a túžia svoj biznis posunúť na vyššiu úroveň.

Ako poradca a konzultant som zároveň aj členom tímov podieľajúcich sa na zlepšovaní výsledkov firiem a zavádzaní opatrení zabezpečujúcich rast a prosperitu.

Viem Vám poradiť ako naštartovať Váš biznis.

Pomôžem Vám určiť čo je vo Vašom podnikaní a biznise dôležité a na čo sa predovšetkým sústrediť.

Ukážem Vám v čom sa skrýva rastový potenciál Vášho podnikania a kde hľadať vnútorné rezervy.

Poradím Vám ako docieliť zvýšenie tržieb a zníženie nákladov metódami, ktoré som vyskúšal v praxi, čím získate dostatok finančných prostriedkov na rozvoj Vášho biznisu.

Ak Vás trápia otázky ohľadom Vašej momentálnej situácie vo Vašom podnikaní a neviete sa pohnúť ďalej, kľudne mi zavolajte alebo pošlite email. Môžte so mnou spoločne celú situáciu prekonzultovať. Rád Vám pomôžem a verím, že nájdeme riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať a ktoré zabezpečí Vaše napredovanie.